MICROMIX
MICROMIX MICROMIXMICROMIX, mikrobesin elementlerinin noksanlıklarını gidermek ve önlemek için formüle edilmiş yüksek çözünürlüğe sahip, klor içermeyen özel bir gübredir.
Ürünü İncele
AGRUMIN TT
AGRUMIN TT AGRUMIN TTAGRUMIN TT makro ve mikro element noksanlıklarını gidermek için özel olarak tasarlanmış, mikro kristal toz yapıda bir gübredir.
Ürünü İncele
PROMET Cu
PROMET Cu PROMET CuPROMET Cu sahip olduğu küçük iyon çaplı molekül yapısıyla, bitkilerin bakır gereksinimini mükemmelen karşılayan ve bakır noksanlığının neden olduğu fizyolojik sorunları ortadan kolayca kaldıran çok etkili bir üründür.
Ürünü İncele
PROMET Zn
PROMET Zn PROMET ZnPROMET Zn sahip olduğu küçük iyon çaplı molekül yapısıyla, bitkinin çinko ihtiyacını karşılayan, çinko noksanlığında bitkide meydana gelen fizyolojik sorunları gideren ve önleyen aynı zamanda birçok enzim sisteminin çalışmasını sağlayan sıvı bir gübredir.
Ürünü İncele
PRO Zn25
PRO Zn25 PRO Zn25PRO Zn25 karışabilirliği ve çözünürlüğü yüksek, fitotoksik olmayan bir çinko gübresidir. Çinkoya bağlı noksanlıkları her türlü olumsuz koşulda yüksek alınabilirliği sayesinde önleyip giderebilen, toprak ve yaprak uygulamaları için oldukça ideal bir üründür.
Ürünü İncele
PRO Mn20
PRO Mn20 PRO Mn20PRO Mn20 karışabilirliği ve çözünürlüğü yüksek, fitotoksik olmayan bir mangan gübresidir. Mangan noksanlıklarını her türlü olumsuz koşulda yüksek alınabilirliği sayesinde önleyip giderebilen, toprak ve yaprak uygulamaları için oldukça ideal bir üründür.
Ürünü İncele