ACTIVEFOL N
ACTIVEFOL N ACTIVEFOL NACTIVEFOL-N üre azotu içeren, yüksek kaliteli, sıvı bazlı bir gübredir Özellikle yapraktan uygulamalar için geliştirilmiş, safiyeti yüksek bir üründür. Bitkiler üzerindeki başlıca işlevleri; yeşil aksam gelişimini tetiklemek...
Ürünü İncele
STIMCROP L
STIMCROP L STIMCROP LSTIMCROP-L, soğuk kuzey denizlerinden çıkarılan deniz yosunu ve tamamen seçilmiş bitkisel ekstrelerin karışımından elde edilmiş sıvı bir gübredir. Bitkilere canlılık verir ve yeşil aksamın hızla gelişmesini sağlar.
Ürünü İncele
KALEX
KALEX KALEXKALEX yüksek safiyete sahip, kaliteli hammaddelerden ileri üretim teknolojisi kullanılarak üretilen özel bir gübredir. Yüksek miktarda potasyum ihtiva eder. Bitki beslemeye sıradışı bir yaklaşım sunan...
Ürünü İncele
KALEX ZN
KALEX ZN KALEX ZNKALEX ZN yüksek oranda çinko içeren, etkinliği yüksek sıvı bir gübredir Bitkiler için besinsel noksanlıkları önlemenin ve gidermenin yanı sıra farklı işlevler için geniş bir etki mekanizmasına sahiptir.
Ürünü İncele
ALBAMIN
ALBAMIN ALBAMINALBAMIN, özellikle yapraktan uygulamalar için geliştirilmiş azot, fosfor, potasyum ve mikro elementlerin dengeli karışımından oluşan bir üründür. Özel bileşenleri ve yüksek safiyeti ile bitki gelişimini destekler. Yüksek etkinliğe sahiptir.
Ürünü İncele
METONIC
METONIC METONICMETONIC özellikle yapraktan uygulamalar için tasarlanmış, azot ve mikro elementlerin dengeli karışımını içeren, yüksek safiyetli bir üründür. Bitki gelişimini tesis etmek ve aktivasyonunu artırmak üzere çok yüksek etkinlik gösterir.
Ürünü İncele